1000 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Rattan'm

Güç Bizimle!

Her şeyi değiştirebiliriz. Dokunulmamış köşelere naifçe dokunabilir, daha önce akla gelmemiş hayalleri sanki hep oradalarmış gibi var edebiliriz. Yaşamın kendisini daha önce hiç olmadığı kadar gerçek ve güçlü kılabiliriz. Doğaya ve doğala olmadığımız kadar yakınlaşabilir, ufacık detaylara takılarak kocaman farklılıklar elde edebiliriz. Üstelik bunu hiçbir kimyasal kullanmadan, doğanın kendi gücüyle başarabiliriz. Çünkü biz yaşamın bereketine ve onun benzersiz gücüne inanıyoruz.

Rattam, “benim rattanım” nüansıyla yola çıkmış, sürdürülebilir bir dünya hayaliyle yanıp tutuşan okumuş bir markadır. O, Uzak Doğu’nun kadim sırlarını tül bir perdenin arkasından aralayan; yüzü geleceğe dönük, aydınlık bir çocuk gibidir. İçindeki enerjiyi evin ruhuna adapte etmek konusunda fazlaca isteklidir. Işıl ışıl karakteriyle akşam karanlığının uğradığı her köşeyi aydınlıkla değiştirmeyi görev edinir.

Doğayı Sevin

Rattan, özellikle tropikal iklimin hâkim olduğu yörelerde yetişen doğal bir bitki türüdür. Günümüzde anavatanı Asya toprakları olsa da, Afrika hatta Avusturalya’nın tropikal bölgelerinde de yaşamını kolayca sürdürebilir. Uzun ömürlü doğal bir malzeme olması sebebiyle mobilya ve dekorasyon dünyasında sıkça kullanılır. İnanışça, yine uzun ömürlü olması sebebiyle doğanın gücünü ve dayanıklılığını temsil eder. Yağmur, nem gibi dış etmenlere karşı dirençli yapısı sebebiyle iç ve dış yaşam alanlarında uzun süreli kullanıma uygundur. Dünyanın en değerli yapı malzemelerinden biri olmasından dolayı Asya toplumlarınca yüzyıllardır çeşitli ev aletleri ve dekorasyon ürünleri yapımında kullanılmış ve halen daha kullanılmaktadır.

Biz de rattanın doğadan gelen gücünden etkilenerek onu çoktan benimsedik. Hatta belki biraz fazla abartıp ona “rattam” demiş bile olabiliriz. Pişman değiliz. Her geçen gün daha da sanayileşen dünyamız için el emeği ürünleri bu denli güçlü bir dostla hayata katıyor olabilmek bizleri mutlu ediyor. Üstelik bunu “karanlığı aydınlatan doğallık” gibi bir mottoyla başarıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Rattam ®

Sepetim

Sepetiniz boş.

Alışverişe Başla

Rattam
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
01:02
×
Whatsapp